ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPrezentacje w CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


Prezentacje w CIRESERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Prezentacja "Koszty energetyki jądrowej"
01.10.2012r. 13:42

Prezentacja „Koszty energetyki jądrowej” przedstawiona przez przez prof. Władysława Mielczarskiego z Politechniki Łódzkiej, podczas debaty „Polska energetyka – co nam się opłaca?” zorganizowanej przez Ministerstwo Gospodarki w Warszawie w dniu 26 września 2012 r.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:


Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Rozjechany atom 01.10.2012r. 18:59
Ta prezentacja i kalkulator kosztów jest miażdżące dla elektrowni jądrowych, ale wiele to nie zmieni. Nie chodzi o to aby budować elektrownię,ale brać kasę za PR i przygotowanie inwestycji jak Zadroga, Grad i paru innych pomniejszych.
A swoją drogą takie obliczenia kosztów jest w stanie w Polsce przedstawić co najmniej kilkudziesięciu ekspertów, w tym utytułowanych. Dlaczego tego nie robią. Boją się, czy biorą niezłą kasę.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE